Suradnja požeških udruga

Suradnja požeških udruga

Udruge “Odred izviđača Požega” i HPD “Sokolovac” Požega imaju dugogodišnju izvrsnu suradnju.
Na skupštini požeških izviđača na kojoj su proslavili petu obljetnicu ponovnog aktiviranja udruge, ispred našeg Društva bili su Drago Mikel, Josip Kercel i Predrag Livak.
Izviđačima smo zahvalili na pozivu, čestitali im petu obljetnicu, čestitali dobitnicima priznanja i uzvratili poziv na našu skupštinu, te ih pozvali na svečanu akademiju u rujnu povodom 120-e obljetnice našeg Društva.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web stranica pohranjuje podatke o korisničkom agentu. Ti se podaci upotrebljavaju kako bi pružili više personaliziranog iskustva i pratili gdje se nalazi oko naše web stranice u skladu s Europskom uredbom o općoj zaštiti podataka (GDRP). Ako odlučite isključiti bilo kakvo buduće praćenje, kolačić će biti postavljen u vašem pregledniku kako bi se taj izbor mogao zapamtiti godinu dana. Slažem se, Ne slažem se
668