Suradnja požeških udruga

Udruge “Odred izviđača Požega” i HPD “Sokolovac” Požega imaju dugogodišnju izvrsnu suradnju.
Na skupštini požeških izviđača na kojoj su proslavili petu obljetnicu ponovnog aktiviranja udruge, ispred našeg Društva bili su Drago Mikel, Josip Kercel i Predrag Livak.
Izviđačima smo zahvalili na pozivu, čestitali im petu obljetnicu, čestitali dobitnicima priznanja i uzvratili poziv na našu skupštinu, te ih pozvali na svečanu akademiju u rujnu povodom 120-e obljetnice našeg Društva.